Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gatyámat valahogyan befogta a...

Gatyámat valahogyan befogta a vanish folt eltávolító. Szerintetek mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Van egy világoskék farmergatyám és véletlen az egyik barátnőm összefirkálta tollal így raktam rá folt eltávolítót..a tinta ki is jött belőle,de a zsebének a sarka teljesen sötétkék lett ..pedig ott nem is volt tintafolt..és azt nem bírom semmivel sem kiszedni :/

2013. febr. 6. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Add oda a kisasszonynak, hogy oldja meg. Ha nem tudja, cseréld le, de a gatyát ne. :P
2013. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az tuti nem a Vanishtől van,én már évek óta használom színes ruhákon,soha nem lett más színe a ruhának mint amilyen kezelés előtt volt.
2013. febr. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Vanish oxi action por , mert gondolom azt raktál rá , hidrogénperoxid tartalmú szer , és az csak fehéríti az anyagokat . A gond ott lehet , hogy a folttisztítást mindig úgy kell elvégezni , hogy a szövet átellenes felére nedvszívó anyagot kell tenni , hogy az oldatba vitt szinezék (tinta) abba ivódjon bele . Most már azt tudom csak javasolni , hogy a fentiek figyelembevételével egy kimondottan tinta-folt eltávolítószerrel próbálkozz . Bármelyik drogériában beszerezheted .
2013. febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!