Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » FÉG Gázkonvektorom van és 1...

FÉG Gázkonvektorom van és 1 hete amikor bekapcsol 3-4 másodperc múlva kapcsol be és egy nagyot robban és sárga lánggal. ég Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Szeretném szerelő nélkül megoldani a dolgot. Akinek már volt ezzel kapcsolatos tapasztalata vagy esetleg ért hozzá segítsen.

2013. febr. 11. 11:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

Ha valóban ROBBANT volna, TE már nem írnál ide...

Szaktudás nékül nem ajánlatos konvektort szerelni, mert tényleg ROBBANÁS lesz a vége...

2013. febr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem úgy értette hogy robbant!remélem sikerül megoldani a problémát! Ja és milyen átfolyós?
2013. febr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Valószinű a lángőrnek csak az egyik lángja ég,amelyik a

bimetált melegiti,hogy a fő égőn menjen a gáz.A másik lángnak fő égőn kellene meggyújtani,de nem ég.Mikor a gáz

eljut a másik lánghoz más sok gáz van az égéstérben ezért robbanás szerűen gyullad meg .De az is lehet ,hogy ég,csak nem jó felé van fordulva a lángja.

2013. febr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

" Ja és milyen átfolyós?"


Gázkonvektorom van...

2013. febr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jó pár éve már volt ilyen baja a szerelő kb 5 perc alatt megcsinálta szóval nem volt baja de akkor nem érdekelt mit csinált. A szomszéd szobában a konvektort kb 2 hete csináltam meg azt hiába szikráztattam nem kapcsolt be 1 tű és kis takarítás vele és 5 perc múlva már fűtöttem.. Csak itt más a helyzet
2013. febr. 11. 11:27
 6/12 anonim ***** válasza:

2 es gázkonvektor milyen átfolyású legyen ?

Ez nem vízet melegít .

2013. febr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocs bojlert értettem legalább már vannak válaszok:)
2013. febr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A szikrának oda kell áthúzni ahol a gáz jön be.Különben az életben nem gyullad be.Ha a fúvókán nagyon kicsi lyuk van,nem képes annyi gáz bemenni ,hogy mindkét a gyújtóláng 2 felé égjen .A fúvókát úgy kell kitísztitani hogy a lyuk

ne bővüljön,mert ekkor sok gáz megy be.és robbanást okozhat

Ha megvan bontva a rendszer,visszaszerelés után tömörség-

vizsgálatot kell végezni .Jó szappanos víz is jó,csak hab képződjön .Az illatos nem éppen ,mert akkor a gáz szagot sem érezzük .

2013. febr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3-6-8 voltam
2013. febr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És ezt pontosan hogy kell megcsinálni? Le tudnád írni?
2013. febr. 11. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!