Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A szomszédomban állandóan...

A szomszédomban állandóan dübörög a zene. Túráztatják a motort, a szomszédok is a plafonon vannak tőle! Meddig kell még türnünk?

Figyelt kérdés
2008. jún. 5. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem kell.Menj be az önkormányzathoz, a szabálysértési osztályra, és tegyél panaszt.
2008. jún. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Az országgyűlés által kiadott Társasházi törvényben az áll, hogy mindenki lakhat, élhet a lakásában, de nem zavarhatja a szomszédok nyugalmát . Erre hivatkozva nyugodtan lehet először szólni, másodszor rendőrt hívni, de az önkormányzat jegyzőjénél is be lehet jelenteni. Pénzbirságot kaphat, de lehet hogy utána is csinálja. Addig kell feljelentgetni, ameddig el nem takarodik. Nekem a szomszédom albérlő, de már a határon vagyok.. zongorája van és nem keveset gyakorol hónapok ota naponta. Baszott szólni, hogy hozna egy zongorát, de ha jön a babám decemberre, vagy abbahagyja, vagy kiköltözik, mert a főbérlőnek szólok, ha nem intézkedik, felnyomom az apehnál. Ha albérlő neked is ez a zenebona majom, hívd fel a tulajdonos. Ha családi házad van, sajnos csak az önkormányzat tud segíteni.
2008. jún. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lakótelep? Családi ház? Éjszaka is csinálják, vagy csak nappal? Kigyúrt kopaszok? Kisebbségiek?

Nem mindegy az eljárás szempontjából!

Próbáltál már beszélni velük? Ha még nem első körben azt ajánlanám!

2008. jún. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
64%

nekem is voltak ilyen szomszédaim anno. tapasztalat, mit lehet tenni? semmit! a rendőrök leszarják, max. kijnnek 'körülnézni' 1x-2x. akkor majd eltünnek, aztán úgyis visszatérnek és folytatják ahol abbahagyták....

sajnos.... mi elköltöztünk, amúgyis ezt terveztük, de tudom ez nem olyan egyszerű és hát az anyagiak....

viszont ha költözésre adjátok a fejeteket, akkor csak kertes ház, soha többet flaszomszéd!

sorry, de sajna ez a tapasztalatom és utálom az ilyen embereket, és azt, hogy semmit sem lehet teni ellene.

mondanám, hogy beszélj velük, de a tapasztalatom az, hogy 1leszarnak' - jobb esetb en. rosszabb, mikor meg direkt elkezdenek szemétkedni...

2008. jún. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
Panelban a fölöttem lakók 3 éves kislánya naponta 10 - 15 - ször rohangászott a nagyszobából a kisszobába, és vissza. 2 hétig tűrtem, majd egy A4 lapra leírtam ( mert nem biztos, hogy az emberek meghallgatnak, de amit a kezükbe adsz, azt elolvassák ): Kérjék meg kislányukat, ne rohanjon annyit, mert a beton nagyon vezeti a hangot, és ha éjszaka dolgozunk, nappal aludnánk. -- Már többször rászóltam, de csak rohan - így a 23 éves evált "anyuka"--Kérem, próbálja tovább, - mondtam, és hazamentem. Attól kezdve 2X annyit rohantak, - már nem csak a kislány, - és napi 2X dugtak, mert tudták; nagyon recsegett az ágy! Sajnos nem viccelek !! Összeszorított fogakkal tűrtünk tovább. Szerencsénk volt : 2 hét múlva elköltöztek. Ennek ellenére azt javasolom: beszélgetés, polgármesteri hivatal, Rendőrség ! Így kell tenni, ha ettől nem is várható rögtön eredmény.
2008. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!