Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szekrényillatosításra mit...

Szekrényillatosításra mit használtok? Írnátok 1-2 tippet?

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi illatos szappant rakunk a szekrény be,ruhák közé is .
2013. febr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Coccolino illatosítót teszek a szekrénybe. Nagyobb multiknál Pl. Tesco de a Spárban is lehet kapni. Egy dobozban 3-4 illatosító van és kb. 500 ft. az ára de egy évig egy illatosító egy szekrényben lévő ruhát,stb. illatosít. Én még az autómba is ilyet szoktam tenni,egyet a csomagtartóba,egyet a fülkébe az első ülések alá. A dobozban kapható Coccolíno illatosítónak finom enyhe-lágy illata van és tartós! 5 x 5 cm es kis párnácskát képzelj el amibe bele vannak varrva kis golyócskák,mint az apró kavics ,ezek adják az illatot. Próbáld ki nm fogsz csalódni! Ja és az ágynemű tartóba is ezt szoktam tenni!
2013. febr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Épp az illatos szappanok után kutatok :)

Huuu ez a coccolino nagyon felkeltette most az érdeklődésemet! Mindenképp utána nézek, mert még nem hallottam róla.

2013. febr. 16. 15:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Coccolino.hu termék választék és ott megtalálod. Ha a boltban az eladótól kéred,bátran mondjad,hogy Coccolino illat párnácskát kérsz. Hat hétig garantálja az illatot a gyártó,de én az első hónapban csak félig szoktam meg bontani a rajta lévő fólia csomagolást mert ha teljesen kibontom akkor nekem egy kicsit sokk az az illat. Így félig kibontva teszem a szekrénybe és időnként mindig egy kicsit tovább bontom a rajta lévő fóliát. Pár hónap múlva ,amikor már nem annyira intenzív az illata ,egy kicsit meg szoktam gyömöszölni a párnácskákat és megint illatoznak.
2013. febr. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!