Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Segítség, KUKACOK az ágy...

Segítség, KUKACOK az ágy alatt, mi lehet ez?!

Figyelt kérdés
Olyan ágyam van, ami nem lábakon áll, csak minimálisan lehet alányúlni mondjuk vonalzóval...Ma kihúztam alóla a koszt és...A porcsomókban kukacokat találtam!!! 2-3mm-es kis kukacok, a legtöbb sárga volt fekete csíkokkal, de volt közöttük szürke is! Megnéztem a parketta fugáit (1-2 helyen kijött a töltőanyag) is és ott is voltak!!! Milyen rovar lehet ez? Nem, nem ezüstös pikkelyke, azt megismerem, de tuti valami korhadékevő dög ez is... Rosszindulatú megjegyzéseket nem kérek, rendszeresen takarítok, sarkokat kiporszívózom, csak az ágy alá nem férek be.

2013. febr. 19. 16:22
 1/2 anonim válasza:

Hát nekem rögtön az ugrott be, hogy esetleg valami kajamaradék valahogy becsúszott oda, vagy nem tudom...

Nem tudom mi lehet az, de a legjobb amit tehetsz, hogy lepakolsz az ágyról felemeled teljesen vízszintbe (segítséggel persze...)

Jó alaposan kitakarítasz és valami durva erős fertőtlenítőt használsz, és az ágy alját is hasonló képpen, csak ne hogy tönkre tegye az anyagot.

2013. febr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Elhúztam az ágyat, mindent kiporszívóztam, alóla, felmostam, a parketta fugáit is kipucoltam, ahol hézag volt...Valószínűleg tényleg a molyok keze (:D) volt a dologban, ugyanis 1-2 szem kutyakaját találtam az ágy alatt néhány kis kukaccal, valószínűleg arra izgultak rá annyira.
2013. febr. 28. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!