Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Érdemes Budapestről Debrecen...

Érdemes Budapestről Debrecen közelébe költözni? Mennyire lehet ott megélni, ha Debrecenbe fogok dolgozni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Nem érdemes. Debrecenből szoktak Budapestre költözni az emberek. Debrecenben nem könnyű élni.
2013. febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Munkalehetőség szempontjából semmi képen, de szerintem más szempontból sem. Debrecenben rengeteg a hajléktalan, a züllött arcú ember, a fiatalok is szerintem vannak legalább annyira bunkók mint Pesten, a közbiztonság helytől függ, de én valahogy a Nagyállomás tág környékét elkerülöm, olyan este 8-9 után, de a Malompark környéki panelnegyed is "mókás" hely. Iszonyat szemetes és koszos, nincs olyan épület ami ne lenne összefirkálva. Pesten ezért cserébe az ember legalább lehetőségeket kap, és egy igazi nagyvárost, Debrecen viszont egy roppant unalmas nagy falu.
2013. márc. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
71%
Nanana :D az utolsó kicsit eltúlozza. Debrecen egyáltalán nem veszélyes este sem. Budapest más szint, de családosoknak nagyon is jó Debrecen. Nagyváros, mégis nyugodt. Szórakozóhely nem sok van. Viszont most, hogy megépült a 2-es villamos javult a közlekedés is. Fejlődik a nagyerdő, kész a stadion. Nem világváros, Magyarországon szerintem kimondottan jó helynek mondható!
2014. ápr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
Nekem csak a munkahely volt a bajom vagyis pont h nem találtam munkát elköltöztem Miskolc mellé de egyenlöre itt se jobb a helyzet
2014. ápr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

Alapból Magyarország nem igazán jó hely!

A közbiztonság hiánya, a lepusztultság, a hajléktalanság általános.

Mégis: magyar mércével mérve Pest után Debrecen az a város, ahol minden megtalálható, sőt talán az összes vidéki nagyvárosban nincs annyi minden mint Debrecenben.

Ha van munkád, akkor egy nagyon normálisan élhető város!

Jó közlekedés, jó infrastruktúra, saját repülőtér, gyógyvíz, egyetem, erdők stb.

2015. márc. 8. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!