Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen füszerekbe mennek bele...

Milyen füszerekbe mennek bele "szívesen" ezek a nyamvadt kis kukacszerü izék?

Figyelt kérdés
Most dobtam ki a piros paprikát,a chilit.Vegetába,panírlisztbe is néztem,de ott nem találtam.Hol keressem még?

2013. febr. 21. 11:00
 1/6 wartburg353s ***** válasza:
100%
Nézd meg a búzadarát, én abban találtam egyszer.
2013. febr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer én is jártam így. Nekem belement még a prézlibe, a száraztésztába, a sóba,lisztbe és a kávékrémporba, kakaóba.

Azóta mindent zárható üvegben tartok a tésztás zacskókat meg begumizom.

2013. febr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Nekem is a fűszerpaprikába, búzadarába volt, na és egyszer egy régóta ott álló fél csomag rizsbe, csak főzéskor láttam meg!!! Azóta mindent kiöntök rögtön jól zárható üvegekbe.

Mivel kávézom, és "kutyulós kávét" iszom, gyűjtöm az üvegeket, jó a formájuk, műanyag a tetejük, leáztatom a papírt róla, felcímkézem, mindent ilyenekben tárolok. Az üveges tárolás azért is jó, mert látod az állagát az üvegen keresztül is, szárazon tart, jól zárható.

2013. febr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. febr. 21. 12:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezek a kis kukacok,a nyüvek,zsizsik.Házi őrölt pirospaprikát,ha több van a fagyasztóba kell tárolni.

Akár 2 évig is megőrzi a minőségét .Tapasztalat .

2013. febr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Fagyasztás jó! Ha nem megoldható, dobjál mindenbe 1-1 babérlevelet. Semminek nem lesz babéríze, viszont nálam 5+ éve (amióta háztartást vezetek) nem mentek bele a babéros rizsbe, kakaóba, paprikába, grízbe...
2013. febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!