Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Minden esetben szoktatok...

Minden esetben szoktatok festeni a szekrény mögött is?

Figyelt kérdés
Szobát festenék. Más színre. De tudom, hogy azt a szekrényt egyrészt nehéz elhúzni, másrészt amíg én ott óhajtok élni, addig biztos, hogy nem lesz átrendezve, mert nincs sok más variáns, ha új bútorok lennének, akkor meg új festés is lesz, hisz egy festés nálam úgy 5 évre, ha szól. Szóval szerintetek fessek mögötte is, vagy spóróljam meg a festék árát meg a húzogatás fáradságáait?
2013. febr. 22. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Nem árt elhuzigálni mögötte.

Kitakarítasz ott is a port meg az ilyeneket.

2013. febr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Mindenképpen, mert ezzel a falat is fertötlenited, meg a szekrény mögött az összegyült koszt meg port is el tudod tüntetni.
2013. febr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Úgy is kérdezhetted volna,hogy rendes vagy fél munkát végezzek???? Azért mert a szoba egyik sarkát nem használom semmire és nem is mászkálok ott stb még oda is teszek szőnyeget,járólapot stb

Egyébként fesd körbe a szekrényeknél,az ágynál,a képkereteknél stb amúgy se látszik,hogy ott nincs lefestve :S Ha valamit elkezdesz akkor rendesen csináld meg szerintem.

2013. febr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%

Én nem tartom szűkségesnek,ha ez nagy gondot okoz .

Nyúlj be mögé egy kicsit,aztán nem is látszik meddig van festve .Misem húztuk el a 4m sort.A festék ára itt a legkevesebb amire figyelni kell ..A megrakott szekrénynek sem tesz jót a mozgatás .kipakolás ,bepakolás .Vigyázni a parkettra,padlószőnyegre,vagy ami épp van .

2013. febr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk az én szobámban a szekrénysor mögött sincs letapétázva a fal. Úgysem húzzuk el azt onnan soha, max ha festünk/tapétázunk.
2013. febr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%

Azt hiszem ettől még nem eszi meg as kosz a kérdezőt kedves

1-2-3 válaszoló.Úgy vettem ki a kérdésből,nem éppen fiatal

aki ezt a munkát elszeretné végezni .Ha lenne segitsége ,

talán nem is írt volna ide,megoldotta volna .Ez az első eset,hogy így kellene megoldani,hisz azért kérdezi .

Kedves 3 első válaszoló,kérjétek el cimet,és ajánljátok fel

kétkezű segitségeteket.Gép mellett az egér mozgatása

sokkal könnyebb ,mit egy nehéz szekrény .

De most én is visszakérdezek hozzátok.Nálatok csak festéskor van a szekrény mögött takarítva? Akkor ott már por hegyek állhatnak .Nem ezen múlik ,hogy rend ,tisztaság van e egy lakásban .

2013. febr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!!!

Szívesen megyek és segítek arrébb vinni a szekrényt és még festeni is ha kifizeted nekem a utiköltséget.....

(németországban vagyok)

és bizony nálam sincs a szekrény mögött takarítva minden alkalommal.....

2013. febr. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!