Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen virágot, zöldnövényt...

Milyen virágot, zöldnövényt vegyek a teraszra?

Figyelt kérdés

Na szóval! Összel lett készen az új teraszunk. A párom csinált az oszlopokra virágtartó polcot (kivágtuk a meggyfát, annak a törzséből vágott karikákat és az lett felrögzítve az oszlopokra). Szeretnék venni valamilyen növényt, amit odatehetnék.

Az elvárások: Bírja a napsütést, cserepes legyen, futó vagy inkább lógó fajta, ha fúj a szél, az se legyen probléma ha megtépázza.

Amit ne is írjatok az a muskátli, mert utálom!!


Szeretnék tippeket!

Előre is köszi! :-)



2013. márc. 9. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért nem használod a keresőt? Azért van. :-)

[link]

2013. márc. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez itt mind nagyon szép, de nem lettem okosabb!

Azért írtam ide ki a kérdést, mert úgy gondoltam kapok olyan választ ami valóságszerű! Igen tudom, hogy rengeteg virágot találhatok a gugliban, de fogalmam sincs arról hogy mi mit bír.


Azt hittem kapok olyan válasz, hogy "nekem van X virágom és Y futóm, és tényleg bírják a tűző napot. Nyugodtan válaszd ezt!"

2013. márc. 9. 22:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem létezik olyan x virág és y futó ami bírná a te extrém elvárásaidat !
2013. márc. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pl. petúnia
2013. ápr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!