Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a különbség drága konnektor...

Mi a különbség drága konnektor és olcsó konnektor között?

Figyelt kérdés

néztem vannak ezek az (ECO FÖLDELT DUGALJ )-ok [link] 3-400ft körül ez mennyivel rosszabb mint mondjuk egy (TON FÖLDELT DUGALJ) [link] 1200ft ért ?


mert mindenki azt írja mindenhol ,hogy az olcsó csak rossz lehet ,de ránézésre a drága is ugyan olyan mint az olcsó

valaki tudna valami infót erről ?

3 konnektort kell kicserélnem

válaszokat előre is köszönöm !!


2013. márc. 15. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Funkcióját ugyan úgy betölti az olcsó is mint a drága.

Talán hamarébb tönkremegy/elkopik mint a másik.

Ezeknél a cikkeknél is a dizájnt és a nevet kell legtöbbször megfizetni.

Olyan ez mint a egy Noname vagy egy Bosch fúrógép esete:

Mindkettővel lehet fúrni, csak az egyik sokkal drágább!

2013. márc. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha körömmel akarod rögzíteni az eco-t, ne vedd meg mert olyan lágy anyagból van a körme hogy elgörbül. Nem lehet rendesen rögzíteni. Tapasztalatból írom.
2013. márc. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Én évek óta nem találok "olcsó és jó" terméket. Miden forint amivel az egyik termék olcsóbb meglátszik az anyag és kidolgozás minőségén.

Már többször megfogadtam, hogy nem veszek ilyen 3-400 forintos terméket, de néha kísértésbe esek. Utána meg szidom magam miatta.

Megnézem több boltban is az árakat és középkategóriás terméket választok.

Két éve amikor felújítottam, ha jól emlékszem 1000 forint körüli összegért vettem a konnektorokat.

2013. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Elárulom neked, hogy egyetlen különbség van közöttük!

Az árcédula.


Mind a kettő SZABVÁNYOS !


Sok ember meg van győződve arról, hogy csak a drága a jó.

Rájuk kell hagyni!!

2013. márc. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Nagy tévhit ,hogy nincs különbség!!! Kilazulnak az érintkezők,hamar megolvad a műanyag a villáknál,stb. Nem ilyen neve nincs ismeretlen márkát nézz. A Schneider /Prodax/ termékeket kell megvenni, az 1 legjobb. / akkor a Suzuki is olyan mint a Mercedes? :-) /
2013. márc. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

" akkor a Suzuki is olyan mint a Mercedes?"


Igen, olyan! Mindkettőt használhatod mint gépjárműt, feladatát el is látja, legfeljebb az egyik drágábban, a másik meg -alacsonyabb komfortfokozaton- olcsóbban!

Igaz, ezt a sznobok soha nem értik meg, de ezt tudjuk be az ő sajátos gondolkodásmódjuknak!

2013. márc. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 TappancsMancs ***** válasza:

Van aminél csak az ára különbözik mint pl sok üdítőnél fagyinál. Ugyanabból a szirupból vagy porból készül. Más dolgoknál van minőségi különbség az árral együtt. Aztán van aminél az olcsó és középáras megint ugyanaz a minőség. Számít az is miről van szó.


Konnektoroknál ami tényleg kényes része az a fém rögzítőkörmök, ha hajlik kilazul. Vagy ha nem is hajlik esetleg nem lehet olyan jól megfogatni vele. Biztonsági követelményben biztosan megfelel az olcsóbb is.

2013. márc. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

aha akkor most ahogy látom mindenki a befogató körmöket mondja,hogy az nem jó ,de nekem 2 olyan helyre kell amit kb soha nem húzok ki + be egyik az a szekrény mögött oda 1 hosszabbító lesz bedugva és akkor abba lesz bedugva (gép ,monitor ,nyomtató,modem ) az nem lesz soha az életbe piszkálva

másik meg a hűtőhöz kell ami szintén nem lesz piszkálva akkor nekem megfelelő lesz az olcsó a válaszok szerint

de mi van ha pl a régi befogó villákat berakom az újba ? elvileg ugyan olyan menet van bennük nem ? és akkor az olcsó konnektor már is jó lesz, mert sokan csak a villákat szidják ,hogy azok hajlanak + törnek el


szerintetek ?

2013. márc. 16. 13:18
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok, ki lehet cserélni a körmöket. [link] A jobboldali a gyári, baloldali a kicserélt köröm teljesen becsavart csavarral.

[link]

2013. márc. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 TappancsMancs ***** válasza:
Amúgy bármikor is kihúzni belőlük azt inkább úgy kéne hogy másik kézzel megfogjuk a dugaljat. Ha nem vacakol velük sokat az ember tényleg nem kell annak atombiztosan tartani. Meg a végletekig feszíteni se kell, szerintem még azt se ami erős anyagból van. A csere jó ötlet ha beleillik.
2013. márc. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!