Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel lehet kiírtani és távol...

Mivel lehet kiírtani és távol tartani a büdösbencéket?

Figyelt kérdés
Rendesen Bence invázió van és nagyon idegesítenek.
2009. szept. 16. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos nálunk is, tegnap este annyi jött be, pedig szunyogháló van, hogy csak na. Fújtam az egyikre annyi chemotoxot, hogy már hab borította tőle, de túlélte, betettem egy dobozba és összenyomtam. Amúgy én mostmár megfogom csipesszel, és odaadom a pókomnak:D.
2009. szept. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ma konkrétan felgyujtottam 1-et.
2009. szept. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Segítsetek, mi az a büdösbence ?? a poloska? és meddig tart az invázió, mert tegnap hozzánk berepült egy (szerintem) poloska. A szúnyogháló alig ér vmit, mert a nyílászáróink 40 évesek, és max. csak jövőre tudjuk kicserélni, így nem tudjuk rendesen beleszögezni , mert korhad. A babánk még pici, én meg undorodom tőlük, szóval ezért érdekelne, hogy meddig tart az invázió, és bocs az off-ért..
2009. szept. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ő az a bizonyos "büdösbence". Valóban poloska, de én eddig csak büdösbence néven ismertem!

Láttam már belőlük zöldet, szürkét és barnát is, egy közös van bennük: baromi büdösek ha megölöd őket! :S

2009. szept. 17. 14:43
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ez nagyon undorító!

2009. szept. 17. 14:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Aha, szüval én a szobámban, hiába van szunyogháló, de napi 4-5 öt biztos kinyírok. Annyi van hogycsak na.
2009. szept. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pesten lakom a tizedeik emeleten és vidékre járok dolgozni. Vidéken megszoktam, hogy ilyen büdös poloskák repülnek be és nem lehet eltaposni vagy szétnyomni, mert nagyon büdös. Megjegyzem, ott is van szúnyogháló az ablakon. Azt mondjátok meg nekem, hogy a tizedikre hogyan jön fel. Alig tudom sokszor a macskáimtól elvenni, mert attól félek, ha szétharapja a kis büdöst, akkor baja lesz tőle.
2009. szept. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!