Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mik lehetnek azok? :S

Mik lehetnek azok? :S

Figyelt kérdés

Sziasztok !

A konyha szekrényben találtam, apró 1-2 mm nagyságú fehér, némelyik c

krém színű, barna bogarakat. Mindenhol ott vannak, és nagyon bosszantó, mindent összemásznak ( műanyagok, poharak).

Élelmiszer ( porcukor, rizs, liszt, pudingpor ) is volt a szekrényben, talán az csalogathatta őket oda ??

Tudnátok tippeket adni, semmit nem találtam róluk a neten :S:/



2013. márc. 17. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mi a nevük, de itt is előfordult ilyen, hogy rizsben, lisztben voltak. Ilyenkor ki kell vágni mindent ami nyitva van, kitakarítani a szekrényt, és meg van oldva.
2013. márc. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Zsizsik" a neve. Átkozott dögök. Ki kell dobni mindent, és kitakarítani a szekrényt. Nálunk a fűszerpaprikát szállták meg, de a feleségem nem dobta ki az egészet, hanem kiszedte kanállal, a többit átszitálta.
2013. márc. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok ! Köszönöm a válaszokat !


Ki pakoltam mindent a szekrényekből, át mostam mindent hipós vízzel. Mindent nyitott dolgot kidobtam.

Újból és újból találtam ilyen pici bogarakat, a már frissen mosogatott edényeken is voltak.

Nem tudtam már mit tegyek ...

Idő közben folyamatban volt a költözésünk, dobozolás előtt még egyszer át néztem és töröltem mindent.

Meglett a gócpont egy zárt csomagolású marcipánba mentek bele, rengeteg volt.

2013. ápr. 16. 01:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!