Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kárpitozott bútorból hogyan...

Kárpitozott bútorból hogyan tudom eltüntetni a cigiszagot?

Figyelt kérdés

Találtunk olcsón egy kanapét fotelekkel,de nagyon bűzös cigiszaguk van.

Ahogy olvasgattam,sajnos nem lehet eltüntetni,valakinek ötlet,ami esetleg mégis segítene?

Így nem merem megvenni.


2013. márc. 19. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Igaz nem tudom hogy mennyire válik be, de én ha jobb idő van, pl ilyen mint ma, szeles, akkor kiraknám az udvarra 1-2 napra, hogy kiszellőzzön. Utána áttörölném tömény öblítős vízzel.
2013. márc. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!!!
2013. márc. 19. 19:03
 3/4 subi1 válasza:
szia en asztalos vagyok de nagyon sokkszor butorok felujjitasaval is foglalkozom igaz a fo profilom nam a karpit de a tapasztalatom szerint egy bizonyos foku karosodas utan sehogy nem fogsz tudni megszabadulni a szagtol megoldas csak a tejes mosas lenne ami valoszinu nem lehetseges , meg lehet probalni vegyszeres tisztittas utan egy nagyfoku kiszeloztetest ami legalabb 1 het de az eredmeny ketseges mondom attol fug mijen alapotban van pilnatnyilag.
2013. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szép állapotúak a bútorok,de a tulajok bent cigiznek,hirdetéskor ezt nem említették,így gondolkoztam rajta,de nem vesszük meg.

Köszönöm a segítségeket!

2013. márc. 29. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!