Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Havi 28 500 forintot fizettem...

Pável Melinda kérdése:

Havi 28 500 forintot fizettem átalányban gázra. Az éves elszámoláskor kaptam egy csekket 224 ezer forint ráfizetésről, annak ellenére, hogy az idei télen egy szobát nem fűtöttünk?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetséges, hogy kevesebb fogyasztás mellett többet fizetsz? Az óraállás szerint valóban elfogyasztottam azt a sok gázt, de akkor miért nem volt melegem?

2013. márc. 23. 11:08
 1/5 anonim válasza:

Hideg volt a tél? Fogyókúráztál? Sok válasz lehetséges.

Fizetni azonban nem a hőérzet, hanem a mérőóra alapján szükséges.

2013. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 k76zolika válasza:

Gázkonvektoros fűtéseket ezzel lehet a legolcsóbban energiatakarékossá tenni! 45-50%-kal fogyaszt kevesebbet!

[link]

2013. márc. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
megnéztem ezt a csodakonvektort, alaposan leír mindenféle adatokat, hány furat, milyen méret, de hogy mennyibe kerül, arról szó sincs, pedig az egyik legfontosabb kérdés.
2013. márc. 28. 01:16
 4/5 k76zolika válasza:
0%
Pedig ott van az is! :) De akinek az ár, és csakis az ár számít és nem pedig az hogy mennyit tud vele megspórolni annak nem is ajánlom!!!!! Az használja csak az olcsó, minél olcsóbb gázzabálót. Megérdemli!
2013. márc. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ár nélkül eléggé nehéz kalkulálni, ha valamit el akarnak adni, látható helyen kellene szerepelnie annak is, mibe kerülne egy csere. Mi több, még össze is kellene hasonlítani egy hagyományos konvektorral, minden szempontból. így ezt a tudományos leírást csak az érti, aki szakmabeli.
2013. márc. 29. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!