Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha unatkozok?

Mit csináljak ha unatkozok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudtok valami jo elfoglaltságot szombatra? Itt unatkozok.. Van egy cicám, egy kutyám és 4 hullámos papagájom.. Nem szeretek gyöngyötfűzni , meg semmilyen ehhez hasolno dolgot. Társasozni sem szeretek.. :l sajnos már minden könyvemet kiolvastam, igy az olvasás nem jön össze. Látom, az idő is elég gáz szóval a kintlét sem jó. Tanulni semmiképpen nem szeretnék, mert a szombat mindig pihi nap. :)



13/L



2013. márc. 23. 13:56
 1/6 anonim válasza:
Takaritsd ki a szobád,mosd le az ablakokat,moss fel,porszivozz aztán aludj egyet! :)
2013. márc. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Segitsél a házi munkában otthon .
2013. márc. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Most énis unatkozok ,mert beteg vagyok még.Nagyon unalmas így a nap !

De ha meggyógyulok biztos nem fogok unatkozni....

2013. márc. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézz valami filmet, süss valami könnyűt, amúgy a neten is vannak fent könyvek, úgy is olvashatsz, csak hozzá kell szokni, nem ugyanolyan, mint egy kézzel fogható könyv :)

Több ötletem nincs :S

2013. márc. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Válaszolgass a többiek kérdésére.
2013. márc. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Még szerencse hogy fiu vagyok, van mivel játszanom!
2013. márc. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!