Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lécserelétek, elvitték a régi...

Lécserelétek, elvitték a régi vill. órát. Most meg jött vmi Papir, hogy nem volt valami jó a belsejében . (plomba volt ép, jó) én nem nyúltam hozzá, állítólag 100000. ft bűnt. Most mit csinálhatok?

Figyelt kérdés
ismeretlen tettes ellen tehetek feljelentés a rendőrségen , mert ha én se, -ők se akkor ki nyúlt a belsejébe ?
2013. márc. 29. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csinálják a sz.rházik.

Én a helyedben minél hamarabb utána járnék, munkatársaamnak sikerült bebizonyítani, h nem ő babrálta.

2013. márc. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jah, a gázórával is ezt szokták. Járj utána, mert valószínűleg a szerelő csinálta sz@rul, vagy duma az egész.
2013. márc. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kőszi a válaszokat , de hova járjak utána ? Mert szerintem a E-on fele nagyon nehéz lesz ..ki harcolni hogy nem én voltam,,, s mivel tudom bizonyítani,ez lenne a legfőbb -elsődleges dolog .. :(
2013. márc. 29. 10:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor leszedik, akkor nem kellene ott lennie a tulajdonosnak?És azon mód a tulajjal aláíratni, hogy sértetlenül vették át az órát?!Az óratulajdonos háta mögött, az ő jelenléte nélkül azt mondanak, amit akarnak.Úgy rongálják meg, ahogy akarják, aztán persze ráfogják az emberre, jó kis pluszbevétel ez a cégnek.Feljelentheted őket nyugodtan.Ők hibáztak szerintem azzal, hogy nem adtak papírt arról, hogy milyen állapotban vették át.

Mellesleg ezt jó tudni.Ezentúl, ha babrálni, elvinni akarnak órát, addig tőlem el nem viszik, míg nem igazolják, hogy sértetlen!

2013. márc. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rendőrség, fogyasztóvédelem.Oda látogass el, szerintem.
2013. márc. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Levételnél le kell fényképezni az órát.A fényképnek kell bizonyítani a plombák sértetlenségét. ha ez igy van nem lehet rádbízonyitani ,hogy bele matatttál .

Be kell menni az ügyfélszolgálatra,aztán onnét majd írányitanak a megfelelő ügyintézőhöz.Ez az első lépcső ,hogy panaszt tegyél .Majd csak utána bonyolitsd a dolgot,ha kell.

2013. márc. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Olvasgass...okulj!

Tetű banda mindegyik!

2013. márc. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bocs! Most nézem,lehagytam a linket!


[link]

2013. márc. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!