Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Köszörüléshez milyen védőszemü...

Köszörüléshez milyen védőszemüveget? (Átlátszót, vagy sárgát? )

Figyelt kérdés
Egyáltalán a sárga mire való? Ottonhra, meg melóhelyre kéne, mert amik ott vannak, azok olyan karcosak, hogy nem is látni át rajta. Ezért szeretnék egy ilyen napszemüveg alakút venni magamnak.

2013. ápr. 2. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
átlátszót és körbe zárt legyen. a sárga inkább másra való-növelik a kontrasztot rossz látási viszonyok között. így pl vezetés közben jó, vagy ha sokat nézel az égbe, síelésnél a hóban.
2013. ápr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor átlátszót veszek, amúgy is inkább azt szerettem volna.


Valami ilyesmit keresek majd:

[link]


Olyan kell, amit könnyen el tudok rakni a zsebembe ha nem kell, meg egyszerűen felhúzni, ergo a fejpántos nem jó, annyira meg nem hiszem, hogy leakarna esni.


A nagyon zártak meg nem jók nekem, mert mindig bepárásodik és nem látok semmit, pl az ilyesmik:

[link]

2013. ápr. 3. 17:05
 3/3 DexaN válasza:
Én fullos arcvédőpajzsot használok. Nem tudom zsebrevágni, de olyan dolgokat kibírt már amiket nem sok szemüveg bírna szerintem... Felrobbanó flexkorong, leszakadó mogyorónyi vasdarab stb.
2016. dec. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!