Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan ne vigyük tovább az...

Hogyan ne vigyük tovább az ágyi poloskát az új albérletbe?

Figyelt kérdés
Egy viszonylag szar helyen lakok én és egy ismerősöm albérletben Budapesten. Nem rég új lakó érkezett az egyik szobába és az első este jelezte, hogy arra ébredt, hogy bogarak lepték el az ágyát és szívták a vérét. Valószínűleg ágyi poloskáról van szó. Az elmúlt napokban alaposan figyeltük a saját lakó környezetünket és semmi jelét nem tapasztaltuk annak, hogy a mi szobánkban is lennének bogarak. Az ismerősömmel hosszas albérlet keresés után pont jövőhéten szeretnénk új albérletbe költözni, csak most meg attól félek, hogy oda visszük magunkkal az ágyi poloskát, illetve a vidéki otthonunkba ahova hétvégente gyakran hazajárunk. Van esetleg valami jó módszer arra, hogy hogyan ne vigyük magunkkal az ágyi poloskát?
2013. ápr. 6. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Dicső nagy Bp. ajándéka, jaj el ne hagyjátok! Azok a régi szép idők....
2013. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Budapest a szegedi egyetemi évek után olyan mint amilyennek Londont mutatták az ember gyermeke című film elején. Undorító és közelebb áll a Balkánhoz mint bármelyik másik magyar város.


Amúgy az albérletben egy nem túl barátságos szobát bérelek ahol megloptak, lakik valami rágcsáló a padláson, primitív emberekkel lakom, jó eséllyel összeszedtem az ágyi poloskát és mindezért a magyar átlagbért keresve a havi járandóságom felét fizetem ki. :(

2013. ápr. 6. 20:12
 3/3 Rika555 válasza:
Szia! Remélem neked sikerült elköltözni, most én is ilyen helyzetben vagyok... Tudnál segíteni, hogy Te hogy költöztél? mire figyeltél? én mosást, napon szárítást, majd többszörös bezacskozásra gondoltam, pl téli cuccok, amik úgysem fognak most kelleni... vettem kis gőzölős gépet és azt is bevetem, pl. annál amit nem tudok kimosni. van erkélyem oda fogok kipakolni erős fekete zsákokba, míg nincs meg az új albi... Mit tudok még tenni? köszi előre is!
2014. jún. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!