Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mikkel tudnám modernizálni a...

Mikkel tudnám modernizálni a szobám? Miket kéne eltüntetnem, illetve érdemes beszereznem?

Figyelt kérdés
18 éves vidéki srác vagyok. van egy kis szobám (15,2 nm2) amit kicsit modernizálni szeretnék. szüleim 50 felettiek így képzelhetitek hogy nem a legújabb állapotban van. most ősszel kicseréljük a szekrénysort benne ami legalább 30 éves, e kapcsán jutott eszembe mivel tehetném még modernebbé. a mostaniakan még van jónéhány nipp (hmm nem tudom ez-e a hivatalos nevük) szóval ezek a porcelán dísztárgyak állat, vízmerítő nénike, gondolom ezeket ajánlatos végképp száműzni mostmár. az egyik falamon van egy ilyen nagy szétnyitható díszlegyező, ilyen naplementés indonéziai tájjal, ez nem olyan idejemúlt de szintén nem tudom idevaló-e. most hirtelen ötlettől vezérelve leszedtem a 2 képet a másik falakról (régi simsonokat ábrázolt mert szeretem a veterán járműveket) és raktam fel ilyen sokkal keskenyebb 2 képet, borokat ábrázol lehet nem is szobába való de nem mutat rosszul szerintem. miket kéne beszereznem ami egy átlagos fiatal szobájában van? ne haragudjatok ha buta a kérdés de ha pl lecseréljük majd a szekrénysort és lesz polcos része oda pl mit? de minden ötletet szívesen fogadok és köszönök
2009. szept. 21. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a boros a konyhába való!a legyező maradhat vagy add nekem:)Ha ízléses keretbe rakod a veterán autókat ami harmonizál a szoba színeivel akkor azok is jók!Sok fiatal gyűjti az autók pontos mását csak kicsibe!Nekem azok is marhára tetszenek a polcokon!Divatosak manapság a bahiás dolgok is!DE!Ezt mind úgy kell összeállítani hogy passzoljanak egymáshoz!Ha mindenből találomra raksz ki egyet az nem biztos hogy jó lesz:)
2009. szept. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a polcokat én általában könyvek tárolására használom, nagyon kevés dísztárgyam van, nem szeretem a funkció nélküli porfogókat. de nem erőltetek rád semmit.
2011. jan. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!