Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fözöfülkébe legjobb a minikony...

Fözöfülkébe legjobb a minikonyha, de beválik-e?

Figyelt kérdés
tapasztalatom nincs benne,mennyire fut gyorsan a fözölap,milyen strapa berendezés,és megéri újan 50 ezer forintért megvenni.szovall dilemmában vagyok egy csaptelep,egy ketlapos rezso,és egy hütö.jol hangzik.irjatok légyszives bövebb véleményt,választ

2013. ápr. 15. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Pont annyit lehet tőle várni, amennyi az ára. A minikonyha egy iroda sarkába jó max. teát főzni, vagy kaját melegíteni, az a hűtő pedig talán ha egy embernek elég.


Egy főzőfülkét is jól be lehet rendezni teljes értékű berendezésekkel, főként ha takarékosságra (amit pl. a villany rezsóról nem lehet elmondani) és hosszú távra tervezel.


Szerintem.

2013. ápr. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem az akkor jó,ha heti egyszer egy zacskós levest és egy főzeléket akarsz megfőzni,vagy rendelt kaját tárolni,melegiteni.

Láttam jópárat,de szerintem nagyon gagyi.


1 embernek egy garzonba talán megfelel.

2013. ápr. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!