Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Elzárhatják e a vizet teljes...

Elzárhatják e a vizet teljes mértékben díjtartozás miatt?

Figyelt kérdés

hideg és melegvízre egyaránt gondolok.

(hallottam valami olyasmit hogy a házban lakó személyenként 20L vizet kötelező naponta biztosítani.)

S E G Í T S É G !



2013. ápr. 16. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:

szűkítőt szerelnek be ami csöpögősre fogja a csapot (fürödni nem fogtak, az qkk)


ja, és a meleg víz is a ház vízóráján keresztül érkezik, tehát az valószínűleg nem lesz, mert (nem tudom mivel melegítitek) nem lesz elég ahhoz, hogy a melegítése beinduljon

2013. ápr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erről a husz literről én is hallottam. A víz elengedhetetlen az élethez, ennél fogva teljesen meg sem tagadhatják.
2013. ápr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem éppen csepegős lesz,mit ahogy az egyes irta .

De ahhoz kevés ,hogy háztartási gépek üzemeljenek .

l es vízkorlátozás nincsen .Majd gyűjtöd.

2013. ápr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Közérdekből, vagy a díjfizetés elmulasztása miatt /[1] 13.§.(3)/ a vízellátást a közüzem időben és mennyiségben korlátozhatja (a termelési célú vízfelhasználást szüneteltetheti), azonban a létfenntartási ivó- és közegészségügyi, katasztrófa-elhárítási vízigények kielégítéséhez szükséges vizet ebben az esetben is szolgáltatni kell /[2] 9.§.(2)/.


A közegészségügyi követelmények teljesítéséhez szükséges ivóvízellátás akkor biztosított, ha

az ivóvízellátás legalább 50 l/fő/nap

2013. ápr. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!