Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Graffiti a falamra?

Graffiti a falamra?

Figyelt kérdés

Üdv,nem tudom jó helyre írok-e de azt szeretném meg tudni,hogy lehet -e kapni afféle graffity sablonokat amellyel a szobám falára fùjhatok pár dolgot.

És ha ez lehetséges,ezeket hol szerezhetném be nem katasztrofális áron,illetve hogy milyen festéket ajánlotok hozzá.A válaszokat előre is köszi.



#graffiti #sablon #Graffiti sablon
2013. ápr. 18. 16:10
 1/4 anonim válasza:
Helló! Asszemlehet kapni Bp-n. A pontos árat bocsi, nem tudom.
2013. ápr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg valahol miskolc környékén,vagy valami webshopban? Lehetoleg magyar
2013. ápr. 18. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Stencil a neve annak a sablonnak, amelyet minták fújásához szoktak használni, ilyen néven rákereshetsz. De ha ügyes vagy, magad is készíthetsz kartonból.

(Kisebb stencileket kreatív hobbi boltokban lehet kapni, de falon azok nem igazán mutatnának, mert túl kicsik. Bár ha van a közeledben ilyen bolt, én a helyedben megkérdezném, hátha tudnak hozni nagyobb méretűt is.)

2013. ápr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,meg próbálom
2013. ápr. 20. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!