Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten a Népszínház utca...

Budapesten a Népszínház utca nagyon gáz környék?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 20. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
eléggé chicago....
2013. ápr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Igen. De ha bulizós fiatal vagy, akkor ideális lehet, mert relatíve olcsó és közel van mindenhez. Én laktam onnan nem messze, és határozottan előny volt, hogy egy jobban sikerült buli után nem kellett kavargó gyomorral éjszakai buszra szállnom, hanem egyszerűen hazasétáltam, és addigra kicsit ki is tisztult a fejem :)
2013. ápr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gladiátorképző.
2013. ápr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ez nagy :D Gladiátorképző :D Köszi
2013. ápr. 20. 19:01
 5/7 anonim ***** válasza:

nem egy úri villanegyed, annyi szent :)


ha a halál és az odaköltözés közt kellene választanom, max akkor választanám. nekem nagyon nem jön be az a sok rikácsoló, csencselő barnabőrű... és akkor még finoman fogalmaztam.

az 1 dolog, h olcsó, de nem érezném magam biztonságban, ha sötétben kéne ott egyedül kóricálni... az eleje még csak-csak, de 1-2 villamosmegállóval beljebb a Teleki felé már kifejezetten húzós.

2013. ápr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én nem költöznék oda, lepusztult, koszos. Az előző válaszoló jól leírta, a belső része gázosabb, de az eleje sem életbiztosítás.
2013. ápr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Liderc2016 válasza:

A Víg utcában már nagyon szép lakások vannak, és ugye ez a Népszínházból nyílik. Szóval a környéket igyekeznek rehabilitálni, de mit sem segít, ha a férgese ugyanúgy a környéken kóborol.


Ennél szomorúbb, hogy volt egy késelés valamikor tavaly ősszel. Én amondó vagyok minél közelebb laksz a körúthoz, annál nagyobb a biztonság. Ha egy "svéd" késelni akar, késelni fog, de legalább kapsz segítséget. Persze az ember kerülni akarja az atrocitásokat.


Egyik haveromtól kérdeztél meg tudja-e az időt. Hiába mondta; jött a támadás. Fekete öves karatésként azonnal a földre küldte a srácot. Sajnos nem mindenki tudja ezt illetve ritkán járnak a lidércek egyedül, segítség nélkül.


Jobb félni mint megijedni: sok sztereotípia van sok kerülettel kapcsolatban, mégis, érdemesebb többet fizetni biztonságosabb környéken lévő lakásokért.

2017. jan. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!