Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A pénzenböl a ruhatáramat...

A pénzenböl a ruhatáramat vagy a szobámat újítsam? Mind a kettőre ráférne az újítás.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 13:48
 1/8 anonim válasza:
A ruhát kinövöd/tönkremegy, a szobád az maradandób viszont ha elköltözöl felesleges lesz. Mondjuk szerintem egy ruhatárat újítani nem olyan költséges, mint egy szobát felújítani. Nincs ruhád, csak más színű vagy fajta ruhákat szeretnél. Hogy legyen ruhád az szerintem fontosabb mint 1 szoba, viszont hogyha csak divat vagy ilyesmi miatt szeretnél újítani azt mondom a szobát válaszd.
2013. ápr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szobát nyáron verünk szét amikor tárva-nyitva lehet hagyni az ablakot a szellőzés miatt, pláne festéskor.
2013. ápr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs melyiket akarom.Amugy köszi nektek a választ.:)
2013. ápr. 25. 16:56
 4/8 anonim ***** válasza:
d*gni lehet sötétben is és máshol is, de randizni szakadtan nehéz... ;)
2013. ápr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát kössz.egy 12 éves lánynak pont ez kell-.-
2013. ápr. 25. 19:15
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor viszont a szoba, amikor majd randizni kezdesz, akkor ráérsz a ruhatárral foglalkozni ;)
2013. ápr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mégis mi baja a szobának? Mit újítanál rajta? Gondolom te nem vagy olyan marha, hogy egy kis penész észrevétele után vezetékcserés, teljes átfestést csinálsz :)
2013. ápr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Olan mint gey ovisnak.Tündérekkel,micimackóval,egeres szőnyeggel.Szernintem a szobát újítom.
2013. ápr. 27. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!