Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fúrt kutat mennyiért tisztítjá...

Fúrt kutat mennyiért tisztítják és az hogy működik?

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
A fúrt kút tisztul, ha szivattyúval,több órán át ki nyomatod a vizet. Magától tisztulni kéne. Miért akarod tisztítani, mi a baja?
2013. máj. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen tiszta de nem használták régóta azért gondoltam a tisztításra és a bevizsgáltatásra.
2013. máj. 6. 11:23
 3/6 Ágh Ferenc ***** válasza:
Gondolom kellene most egy mintát venni belőle és azt megnézetni, mert lehet, hogy most sincs vele gond!Talán az ANTSZ-nél tudnának tanácsot adni! Mindenesetre a rendszer kitisztításához elég egy pár liter víz kiengedése, ha nincs elszineződés, akkor lehetne igazán a mintával foglalkozni! Valószínű, hogy azon az éren többen is vesznek vizet, úgy hogy nem muszály órákig tisztítani!
2013. máj. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kutat akkor kell tisztítani,ha a cső belseje szinte a víz

magasságáig feltelt.Amiben van 2-3 m vízoszlop,és jó a vízbeáramlás ,azt csak szívatni kell . 15 perc szívatás,

10 perc szünet.Lassan induljanak be a vízjáratok .

2013. máj. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Felénk régen kompresszorozták az új, és a régen használt kutakat. Ha el van homokosodva, akkor tönkre vágja a szivattyút.
2013. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bandi bácsi ***** válasza:
Láttam a metróban egy Fővárosi Vízművek reklámot: csap- és kútvíz laboratóriumi bevizsgálását vállalják. (árakról nem szólt a fáma...)
2013. máj. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!