Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szoktatok nagybevásárlást...

Szoktatok nagybevásárlást csinálni?

Figyelt kérdés

Megéri elmenni kb. 10 km-re nagybevásárlást tartani?

Melyik olcsóbb(penny, profi, lidl)?


2013. máj. 14. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán szoktunk,itt van 500 méterre a tesco 8 a legnagyobb,az extra),így még 2 zsemléért is oda megyünk be.

De vizet,üditőt,tejet,cukrot,lisztet azt kartonnal veszem amikor akciós.

2013. máj. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha 500 m-re lenne nekem is nagy bevásárló központ én se mennék, de kisvárosban ilyen nincs.
2013. máj. 14. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha meg van a szükséges pénz hozzá, akkor simán megérheti. Érdemes először a vegyi cuccokat és a húsokat nézni.

Pl. amikor leakcióznak egy márkásabb sampont, betétet, ilyesmit, ami akciós áron kb. annyiba kerül, mint a sajátmárkás, akkor én megveszem az éves mennyiséget.

Ugyanezt a domestossal és minden mással eljátszom.

De persze van olyan, amiben jó a sajátmárkás, de megvannak a jól bevált márkák, amiket szeretek és nem szeretek kísérletezgetni.

A Sparban pl. a sólet konzervet szoktuk venni, imádjuk. Normál ára kb. ezer, akciósan meg a fele.


Ilyen havi szintű "kisebb" bevásárlásnál, amikor csak néhány dolog kell, nem nagyon szoktam nézni, hogy hol olcsóbb 10 Ft-tal vmi. Pláne nem megyek ilyenkor 3-4 helyre.

A fagyasztót mindig akciós áron töltöm meg. Pl. mindig faros csirkecombot veszek.


Gyakran szoktam nézni a www.akciosaruk.hu oldalt, hasznos oldal :)

2013. máj. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
20 km-en max. 2 liter benzint (800 Ft) fogyaszt egy kocsi, annál jóval többet lehet spórolni egy nagybevásárlásnál. Nekem a Lidl nagyon nem jött be, Penny meg Profi nincs a környékünkön. Ha van a közelben Aldi, azt érdemes lenne megnézned, szerintem jó és olcsó is.
2013. máj. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!