Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni tortaszállító...

Hol lehet kapni tortaszállító dobozt, ami lehetőleg műanyag?

Figyelt kérdés
olyat szeretnék, ami kerek torta szállítására alkalmas. Értelmes válaszokat várok.
2013. máj. 22. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Pl. [link]
2013. máj. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos linket. Szolnok megyében van-e olyan üzlet, ahol lehet kapni ehhez hasonlót?
2013. máj. 22. 09:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a Cora-ban vettük 3 éve. De már láttam más multinál is és üveg-porcelán boltban, Goods-Marketben is, meg más 100 forintos jellegű boltban is.
2013. máj. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos választ.
2013. máj. 23. 13:34
 5/7 A kérdező kommentje:
mennyibe kerül a tortaszállító doboz?
2013. máj. 23. 13:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Tescoban is van ilyen.
2013. máj. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


az auchan, tesco és a nagyobb interspar üzletekben állandóan vannak kör alakú fogantyús és téglalap alakú modellek is.

Időnként vannaka lidl és aldi üzletben is, esetenként a Müller drogéria háztartási részén (ez utóbbiban a legdrágább, de igényesebb is).

Olyan 1.800-2.500 Ft közötti értékben tudsz a nagyáruházakban venni olyat, ami többször is használható, mosogatógépben is mosható, normálisabb műanyagból van.


Ha valóban szépet szeretnél (esetleg ajándékba) akkor én a Kátay lakásfelszerelésben, a Vasedényben vagy a Butler's üzeletekben keresném, de akkor már magasabb árral érdemes kalkulálni.


Sok darabos vastag kartonpapír tortahordót (olyat, amit a cukrászdákban adnak) nagyobb (50-100 db) kiszerelésben a merto nagykerekben is lehet ésszerű áron kapni.

Remélem, tudtam segíteni, szép napot:

2013. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!