Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Élhető helyet keresek Pest...

Szayan kérdése:

Élhető helyet keresek Pest környékén! Tudtok?

Figyelt kérdés
Mit jelent nekem az élhető hely? Elsősorban csendet! H kimegyek az udvarra, nem a szomszédokat akarom hallgatni, hanem madárcsicsergést, zöldet akarok látni! Egy tanya lenne az igazi, de több dolog miatt is fontos, hogy Pest közeli hely legyen. Jó lenne, ha lenne HÉV megálló is a közelben (csak mert pesten vezessen az aki akar én inkább kihagyom azt a cirkuszt és az órákig dugóban ücsörgést), és az M0 se legyen túl messze. Kerepes-Szilasligetre gondoltam, minden szempontból ideálisnak tűnik, de ott nem túl jók az állatartási szabályok. (Ha összejön a pénz és a költözés, macskamenhelyet szeretnék létesíteni, tehát átlag 15-20 macskám lenne egyszerre, meg a kutyák, meg ha lehetne más állatokat, akkor tartanék tyúkokat, talán 2-3 birkát is...)

2013. máj. 23. 19:39
 1/2 anonim válasza:
Ilyen tervekkel, jobb ha inkább valami farmra költözöl...
2013. máj. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyen tervekkel mindenképpen tanyát keress, mert még az egyébként állatbarát emberek sem örülnek annak, ha a szomszédban sok kutya és macska van. Ha meg kifogsz egy szipirtyó szomszédot, minden ürügyet meg fog ragadni arra, hogy feljelentsen.

A terved megvalósításához pedig sok sikert kívánok!

2013. máj. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!