Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Üvegmatrica leszedés fa...

Üvegmatrica leszedés fa ajtóról! Hogyan?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban összeragasztgattam a fa ajtómat üvegmatricával, ami persze azóta úgy rákeményedett, hogy puszta kézzel esélytelen leszedni. Fel lehetne óvatosan vakargatni mondjuk egy spaklival, viszont mivel rengeteg van, ezt nem találtam olyan jó megoldásnak, rámenne jópár hetem azt hiszem.


Nincs valami tuti módszeretek erre? Nyáron ráérek, szeretném megcsinálni. Ha újra kell lakkozni az ajtót, az nem probléma, úgy is most van soron az összes többi is, az enyémet pedig így nem lehet nyilván. A lényeg, hogy a szerkezete ne sérüljön!



2013. jún. 5. 22:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Hajszárítóval próbáltam, de úgy vettem észre, hogy ez olyan régi, avagy vacak, hogy egyszerűen nem puhítja fel az sem.
2013. jún. 5. 22:29
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem a hajszárító nem ad elég meleget ezért kéne egy hőlégfúvó de most találtam valamit http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__barkacsolas__613347-mi..


"A kérdező kommentje:


Ha valaki idetévedne, hogy megoldást találjon: acetonnal (körömlakklemosó) le lehet szedni."


próbáld meg hátha

2013. jún. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!