Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Pestre szeretnék költözni de...

Pestre szeretnék költözni de nem tudom melyik kerület nyugis olyan szinten h nincs balhé, verekedés! Hova érdemes a pesti oldalon költözni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 10:41
 1/9 anonim válasza:
75%

Én a XVI-ik kerületben, Mátyásföldön nőttem fel.

Nyugis, szép kertváros, csak a lakások árai nagyon magasak (nekem), így nem tudtam ott lakást venni.

Szívből ajánlom!

2009. okt. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Én XX. kerület egy nyugis részén lakom, de sajnos vannak olyan helyek itt, ahol sok a zűr, a kisebbség miatt. (balhék, verekedések, lopások, éjjel-nappal zene-bona, rendőrség kijár, stb)

(és mielőtt valaki belém kötne, nem vagyok rasszista, csak leírtam, hogy milyenek nálunk)

2009. okt. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
XIV.kerület én itt nőttem fel és elg nyugis van pár jó zöld terület,ha van kutyád ez előny
2009. okt. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A 20 ban melyik rész nem jo hely meg tudná vki irni? Körübelül!
2009. okt. 11. 09:04
 5/9 anonim válasza:
Egyetlen pesti kerület sincs,ahol a verekedés olyan gyakori lenne.Persze,mindenhol megesik.
2010. febr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
XV ker is szép nyugis..volt valamikor amikor még az a sok tetves k*baszott cigány ide nem ellette a sok ganaj bünöző fattyait és most lezüllik az egészet.:)
2010. júl. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A X. kerületnek a Gyárdűlő része borzalmas, de Óhegyen a Mádi utca és a Harmat utca közötti rész szerintem nagyon jó! És viszonylag olcsók a lakások!
2010. júl. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ahogy sokan írták, egyik kerületben sem mindennapos a verekedés. De a XXIII. kerület talán a legnyugodtabb.


Soroksár kifejezetten hangulatos, falusi környezet, ahol nagyrészt a szomszédok még ismerik egymást és jó közösségek vannak - talán még a sváb hagyományok utolsó maradékai.


Soroksár (a XXIII. kerület) minden statisztika szerint a legbiztonságosabb kerület a Fővárosban.


Soroksár adottságai egyedülállóak: természetközeli és karnyújtásnyira a város, ahová még mindig ebből az irányból a legjobb bejutni autóval és a tömegközlekedés is elfogadható (vonattal 22 perc a Keleti, HÉV-vel 17 perc a Közvágóhíd). Az M0 közelsége miatt pedig az országos utazások is könnyen indulnak. A rómaiak is átvették az eredeti mondást: "Minden út Soroksárra vezet!" A legnagyobb zöldterülettel rendelkező kerület. Jó iskolákkal, sok óvodával, modern játszóterekkel és számtalan bevásárlási lehetőséggel - ebből a szempontból még Budaörsöt is előzi. (Van itt Auchan, Decathlon, IKEA, KIKA, Obi, MediaMarkt, Office Depot, Brandon bababolt, Walter horgászbolt, 2 Aldi és 2 Lidl, Tesco extra meg számtalan kisebb üzlet - és az INTERSPAR és a Praktiker is 10 p autóval). Kisgyermekeseknek ideális. Nem véletlen, hogy 2018-2020 közt itt épült a fővárosban a legtöbb CSOK-os ház. A Duna- és a patakpart, a táling és a Molnár-sziget mind megannyi kis túra-variációra ad kimeríthetetlen lehetőséget. Ehhez képest az ingatlanárak kifejezetten barátságosak.

2021. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A 2020-as összesítés szerint betöréses lopás a jóhírű és elitnek tartott XI. kerületben volt a legtöbb (161 eset), míg a második helyen a XIV. kerület (151 eset) és harmadikon pedig a III. kerület (145 eset) végzett. A legkevesebb a XXIII. kerületben (20 eset), az I. kerületben (25 eset), valamint a IV. kerületben (43 eset) volt.


Terület és lakosságszám arányosan is toronymagasan


S O R O K S Á R

A

L E G B I Z T O N S Á G O S A B B


kerület a székesfővárosban.


[link]

2022. máj. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!