Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Minden panelban állandóan fúrnak?

Minden panelban állandóan fúrnak?

Figyelt kérdés
Még 40fokban olt, hogy reggel 6kor, este 8kor. Mit lehet ennyit fúrni?
2013. jún. 19. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Mégis mit lehetne fúrni? Mondjuk lambériát!
2013. jún. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De minden héten? 3.-on lakom, az összes lakásból ide hallatszik? Vagy hány emeletig?
2013. jún. 19. 17:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja, akkor nem tudom!:)Azt hittem reggel 6-tól este 8-ig fúrtak. Hogy minden nap? Azt viszont én sem tudom mit lehet annyit fúrni. Egy lakásban fúrnak? Nem lehet hogy több lakásban felváltva? :)
2013. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Ez klasszikus probléma, minden panelban van egy betonféreg, fúr fúr fúr, amíg olyan nem lesz a lakás mint az ementáli sajt. Ha szépen/csúnyán megkéred, ő a házirendre hivatkozik, és fúr tovább.


Békés megoldás sajnos nemigen van, beszélni az ilyenekkel teljesen fölösleges, ha magától nem tudja hogy éjszaka nem zajongunk, teljesen fölöslegesen magyarázol a türhő taplónak, ő csak azért is fúrni fog.


Az alábbiak közül tanácsos választani: Pillanatragasztó vagy rágógumi az ajtózárba, lekapcsolod a kismegszakítót az áramtáblán, vagy felmész egy tonfával és eltöröd a fején. Your choice.

2013. jún. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A penel jól vezeti a hangokat.Sok helyen van felújitás ,javitás ,készülékek cseréje .Az ilyen kisebbek,reggel vagy este felé vannak megoldva .Ekkor érnek rá az iparosok .
2013. jún. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Valószínű több lakásban felváltva, de télen-nyáron mindig. Ha valaki kiírja lent, hogy felújít, az ok, legalább tudjuk mikor van vége, de a többség így random. Köszi a tippeket :D A radiátor verés nem jön be, meg különben sem az én műfajom még rátenni egy lapáttal :(
2013. jún. 19. 17:44
 7/12 anonim ***** válasza:

4 es nagyon rossz tanácsot adtál.Egy ilyen beragasztott

zár cseréje ,kifúrása talán hangtalanul zajlik.

Arról nem is beszélve ha valaki meglátja ezt a ténykedést

nem olcsó mulatság lesz . Fúrni csak lyukat lehet .

Ha víz van az alján,azt már kútnak nevezik .

2013. jún. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ez több lakásban van. Amikor panelba voltunk albérletbe akkor szinte minden héten volt hogy fúrtak valahol, amikor már kerestem hogy ki az az idióta aki vasárnap egész nap fúr, sehol senki nem vállalta magára, közbe kiderült hogy a szomszéd lépcsőházba fúrnak ami olyan szinten áthallatszott hozzánk meg más alattunk meg felettünk lévő lakásokba is hogy azt hittük hogy nálunk fúr valaki.

A vasbeton jól vezeti a hangot. Ez van.

Meg ugye nálunk van alattunk egy kisbolt és minden héten a tulaj ott nekiáll valamit fúrni amit még a 6. emeleten is tisztán lehet hallani.

2013. jún. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
25%
XD szívás
2013. jún. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
28%

17:48, nemcsak én javaslom ezt, a Panel blogon is ezt javasolták. Lehet hogy az új zár felszerelése is zajos, de így legalább pénzbe is kerül neki a mókája, talán kissé elgondolkozik rajta, miért is kapta ezt.

Az pedig, hogy észreveszik...ügyesen kell csinálni, hogy ne vegyék észre. Hidd el, nem lehetetlen.

2013. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!