Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » NAGYON szeretem a tömjén...

NAGYON szeretem a tömjén illatát, ezért szeretnék venni, de ha a lakásban használnám, nem lenne bent füstszag? A templomoknak óriási a légtere, ott eloszlik - lakásban sem lesz gond?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok tömjén otthoni használatával kapcsolatban?

#templom #lakás #illat #tömjén #vásárlás előtti tájékozódás #füstszag?
2013. jún. 25. 07:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak adagolás kérdése az egész. Lehet kapni tömjén illatú füstölőpálcákat is.

[link]

2013. jún. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van tömjén illatú füstölőm, de csak 1-2 másodpercig bírja az ember lakásban, utána már nagyon fullasztó.
2013. jún. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Na-na... Én még olyan füstölő pálcát nem láttam, ami egy kicsit is emlékeztetett volna a templomi tömjénre, és ne a szokásos "ezószaga" lett volna.


Tömjént füstölni nem könnyű, mert - jól gondolod, Kérdező - ahhoz, hogy ne ússzon a lakásod áthatolhatatlan tömjénfüstben, egy-két kis tömjénszemecske elfüstölése elég. Viszont az oxidáló környezetet a tapasztalatom szerint nem komálja, redukáló kell neki, és nem túlságosan magas hőmérséklet. Csináltam otthonra alkalmas füstölőt, ha haza jöttem a munkából, lefényképezgetem, és felteszem ide.

2013. jún. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy lapos dobozos indiai füstölő illata nagyon hasonlít rá, pár másodperc után eloltom és órákig érezni a tömjén illatát a lakásban.
2013. jún. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves Hozzászólók!

Köszönöm a reagálásokat és véleményeket.

Valódi tömjént szeretnék vásárolni.

Az én szimatom úgy érzi, hogy a tömjén égetése utáni illat nagy tetszik nekem, de a füstölők többségével nem volt ilyen tapasztalatom. Persze, biztosan vannak jó illatú füstölők is, de én most kifejezetten a valódi tömjénre vagyok kíváncsi.

Érdeklődéssel várom a 3. hozzászóló fényképeit!

2013. jún. 25. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!