Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A-tól Z-ig mindent tudni...

A-tól Z-ig mindent tudni szeretnék melyek a legjobb és legolcsóbb építőanyagok, megoldások? (Egyelőre nem a márkák érdekelnek! )

Figyelt kérdés

27 éves lány vagyok, jövőben kezdem építeni a házam, és természetesen semmit nem tudok még a házépítésről, mivel ezidáig nem voltam érintett a témában, de szeretnék a lehető legjobban körültekinteni előtte.

Egy körülbelül 120 négyzetméteres ház a terv, elképzelésem szerint emelet nélkül, de ki tudja, ha úgy jobban kijövök, akkor talán emelettel (bár ezt kétlem).


2009. okt. 14. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Van egy javaslatom:

Elkezded venni a 3. házat, és folyamatosan beleásod magad. És azért ajánlom épp ezt a kiadványt a sok közül, mert van egy olyan mondás, hogy az embernek az élete során három házat kellene felépitenie, mégpedig azért, mert az elsőt amikor épiti, akkor mindent szeretne. A másodikat ezért kell felépiteni, hogy ne kövesse el azokat a hibákat, amiket elkövetett az elsőnél, a harmadikat pedig azért, mert addigra már igazából tudatában van az igényeinek.

Sok szerencsét!

2009. okt. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem keress egy építészt. Mi 5 évig tanuljuk azt az egyetemen, amit te egy ilyen kérdéssel akarsz elintézni, és még akkor sem tudjuk teljesen.

Az a mondás pedig így szól:

Az első házat az ördögnek építed, a másodikat a barátodnak, a harmadik lesz a tied. Ha nem bölcsész vagy érted. :)

2009. okt. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!