Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ventillátoron, mobil klímán...

Ventillátoron, mobil klímán kívül létezik valami készülék a levegő hűtésére?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömnek volt egy valamilye, ami elég jól lehűtötte a szoba levegőjét, de nem ventillátor volt szerintem, mert nem emlékszem, hogy kavarta volna a levegőt. Meg ahogy írtam, valóban le is hűtötte. Mintha azt mondta volna, hogy fel is lehet melegíteni vele a levegőt körülötte. Viszont nem hiszem, hogy mobil klíma lett volna, mert most nézegettem ezeknek az árát a neten, és 40ezer alatt nem igen láttam, viszont ő ennél jóval olcsóbban vette. 10-20ezer között, újonnan. Viszont sajnos nem találkozunk mostanában, így nem tudok tőle érdeklődni. Van tippetek, hogy mi lehetett ez, hogyan keressem?

2013. jún. 28. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán léghűtő lehetett. De az nem az igazi hűtésben. Többet ér egy mobil klíma.
2013. jún. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most utána olvastam a mobil klímának, és az sem lehetett. Ennek nem volt csöve amit kivezetett a szabadba. Egyszerűen csak elővette ( egy nagy fehér készülék távirányítóval ) és bekapcsolta.
2013. jún. 28. 17:43
 3/9 A kérdező kommentje:

Léghűtő? Erről még nem hallottam, mindjárt utána olvasok. Köszönöm a tippet.

Egyébként le is cserélte egy klímára. Viszont ventilátornál jobbnak tűnt.

2013. jún. 28. 17:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Oszlopventillátor?
2013. jún. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem oszlopventilátor volt, az biztos.

Inkább léghűtő lesz. Csak ahogy olvasgattam most róla, hááát...semmi jót nem írtak róla, pedig ez valóban kellemes hűs levegőt csinált. Viszont kinézetre az lehetett, de kíváncsi lennék, hogy nála hogy lett tőle olyan kellemes az idő.:)

Köszönöm a tippeket.

2013. jún. 28. 21:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Sarkvidéki hideg levegő .Teljesen díjmenetes .
2013. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja, igen, csak akkora tételben nem szállítanak, amekkorában rendelni akartam. Egy hétnyi próbacsomagot akartam hozatni de ilyen kis tételben nem fogadnak rendelést.
2013. jún. 28. 22:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű titka van. Mi is így használjuk. Vastag falak vannak, éjszaka áthűtjük a lakást. Viszont hiába csukunk be mindent, az ember teste simán felfűtené estére a házat. Na ezt a melegítést kompenzálja a léghűtő. Ha belépsz a lakásba, azt látod, hogy ott a kis ládikó, és lehűtött mindent. Még érzed is, hogy hűvöset fúj. De a gyakorlatban csak szinten tartja a hőmérsékletet. Viszont kevesebbet fogyaszt mint egy klíma. Még ha a jeget hozzászámoljuk is. De jövőre nyáron már lesz kútklíma, hogy ne kelljen trükközni.
2013. jún. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönöm.

2013. jún. 29. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!