Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Anyagáron számolva kb. Mennyib...

Anyagáron számolva kb. Mennyibe kerül egy 77 nm-es hozzápítés?

Figyelt kérdés

Van egy pici családi házunk, amit bővíteni szeretnénk ikerházzá (vagy valami ilyesmivé, mivel a mamáék is ideköltöznének). 2 és fél szoba, egy fürdő, egy wc és egy konyha lenne hozzáépítve. Így a nagyjából négyszögletes hozzáépítés egyik fele kiesik, mivel az már megvan - a mostani ház fala. A párom a kivitelezést meg tudná oldani a rokonsággal, arra nem kéne költenünk.

Emelllett jó lenne kicserélni a tetőt is, ami minél kisebb lejtésű lenne, és az alapterültete mindennel együtt olyan 200 nm.

Természetesen nem a legdrágább, de nem is bontott anyagból szeretnénk, jó lenne a lehető legolcsóbban megúszni, de azért ne legyen rossz a minőség.

Tudom, hogy ez így sok, de ha valaki ért hozzá, akkor egy hozzávetőleges árat megköszönnék, mert mi nem igazán vagyunk járatosak a témában.



2008. jún. 23. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Árat nemtuodk sajnos.

De amire figylemeztetni akarlak: rokonsággal ma már nem igen tusz építkezni. Ugyanis hála a nagyfejűnek egy törvény előírja, hogy alkalmimunkavállalóival kell rendelkezzen a rokon is aki segít. Vagyis ha nincs ilyen és valaki feljelent akkor több tizezret fizethtsz ki fejenként bírságot.

Nekem ezt egy ismerősöm mesélte aki így akart építkezni és emiatt csuszik minden.

2008. jún. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, de én úgy tudom (jogszabályból), hogy rokon segíthet, amennyiben vérségi kapcsolat van közte és valamelyik tulajdonos közt. Alkalmi m.könyvet csak akkor kell kérni, ha pl. a szomszéd vagy haver is segít. De hogy szóltál, most azért még egyszer utánanézek.
2008. jún. 24. 14:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!