Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Újabban leginkább a társasháza...

Újabban leginkább a társasházakat, panellakások csengőjét megjelölik tollal. A rendőrség szerint tolvajok jelölnek betörés céljából! Ti mit tudtok erről, van tapasztalat?

Figyelt kérdés
Van valaki közületek aki tud erről valamit? A rendőrség szerint a tolvajok így üzennek egymásnak,mert sok helyen a jelek eltérőek.

#jelölés #csengő #betörés #rendőrség lopás
2013. jún. 30. 08:55
 1/3 TappancsMancs ***** válasza:
Nálunk is volt már többször jelölés az ajtók csengők mellett. Kőbánya Újhegyi amúgy. Mi szóltunk a lakóknak, hogy szóljanak ők is másoknak, én végig mentem és lekapartam. Golyóstollal voltak vonások és ilyenek. De szerintem nem egymásnak üzennek, hanem maguknak jelölik be, miért hajtanák más malmára a vizet? Persze a lényeg ugyanaz.
2013. jún. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az "üzennek egymásnak" arra utalta, hogy vannak a felderÍtők, s vannak akik végrehajtják. Nálatok volt betörés vagy hallottál esetleg jelölés utáni esetről?
2013. jún. 30. 21:27
 3/3 anonim válasza:

Szia,most lattam a kerdest.

Kulfoldon elek es ITT Minden csengo szinte megvan jelolve.ezt ITT az albanok,pakisztanok es hasonlo tolvajok csinaljak.igy uzzenek egymasnak h az a has mar pl ki volt rabolva,vagy eppen megfigyelik,vagy hanyan milyen emberek laknak ott(pl oregek).igy tudatjak a masikkal h szabad,erdemes vagy veszelyes a behatolas.a mi csengonket is mar megjeloltek,meg most is kiraz a hideg,a parom viszont atvaltoztatta a jelet.hisz mast nem tehetunk

.epp nemreg par napja probaltak betorni egy oreg bacsikahoz az elso emeletre a balkonrol.a via felette lakik es szerencsere eszrevette,de mar jocskan felfeszitette akkor a redonyt.es lam megvolt jelolve a csengoje ezekkel a jelekkel.

2014. ápr. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!