Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » ELMŰ Online Tarifa kérdés?

ELMŰ Online Tarifa kérdés?

Figyelt kérdés

Csak online lehet elintézni,vagy az ügyfélszolgálaton is?Ugyanis nem enged belépni a rendszer,ha az Online Tarifát kérni szeretném.Simán be tudok jelentkezni,de nem mindig,de ide egyáltalán nem tudok belépni,vagy hibás jelszót/azonosítót ír ki,vagy azt,hogy túl sokszor próbálkoztam a belépéssel.Kicsit fura!

Szóval el tudom intézni személyesen is,ha bemegyek az üfsz-ba?


2013. júl. 3. 13:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként,mielőtt kiírtam volna a kérdést,fennakadtam a trágárságszűrőn ezzel a kérdésemmel.De miért?Itt melyik szó trágár?Ez is fura...Valahogy nem mennek nekem az online dolgok...
2013. júl. 3. 13:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Ügyfélszolgálaton mindent el lehet intézni. Ott még talán az online gondodat is megoldják.
2013. júl. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Akkor bemegyek a héten!
2013. júl. 3. 13:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Az elmű online rendszere egy kalap végtermék, sajnos fogalmuk sincs hogyan kell egy ilyet üzemeltetni. A bejelentkező felületük 10 évvel ezelőtti állapotokat mutat, csak két meghatározott böngészővel működik, és az ügyfélszolgálat fogalmatlan.


Díjnet FTW!

2013. szept. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Firefox-szal működik nálam az oldaluk. Chrome, Iexprolerer nem tetszik nekik. Remek. :D

Ez az online tarifa meg nagy átverés ahogy most így olvasgatom a neten... azt hiszem mégse szerződök rá át. :S

2013. okt. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!