Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Otthon unatkozom. Mit tegyek? :|

Választ! kérdése:

Otthon unatkozom. Mit tegyek? :|

Figyelt kérdés
(Egyedül vagyok otthon)
2013. júl. 4. 13:23
1 2
 11/11 Csokimoki2 válasza:
Én amikor unatkozok, legtöbbször csak lefekszek a földre és bámulom a plafont. Vagy ha játszol valamilyen hangszeren akkor zenélj, ha nem, akkor kapcsolj be zenét és táncolj, ha nincs kedved táncolni, akkor random kezdj el irogatni messengeren, tiktokon snapchaten a tesóddal, ha nincs tesód akkor valaki mással, vagy tölts le egy játékota gépedre/telódra, ha már meguntad a gépelést/telózást, akkor szedd elő a régi játékaidat és játszodj, ha ezt nem akarod akkor menj ki az udvarrs, ha van görkorid akkor görkorizz, vagy ha van trampolinod akkor trampolinozz, ha ez sem akkor tanulj, ha nem akarsz tanulni akkor feküdj le ls aludj egyet. Több nem jutott az eszembe. Remélem tudtam segíteni🙂
2022. febr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!