Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Megtudnátok mondani mennyi...

Megtudnátok mondani mennyi havonta egy 80-90nm-es családi ház gáz és villany szamlatok?

Figyelt kérdés

Nemsokára költözünk és kíváncsi vagyok kb.mennyibe lenne.tudom sok dologtol függ de úgy kb.re


Illetve hogy érdemes fizetni havonta egy fix összeget minden hónapban ugyanannyit vagy bemondassal?


80-90nm a házunk a gázra havi 15ezret gondoltunk-szerintetek ez jó lenne? Mivel télen több az fogyna a fűtés miatt így nyáron inkább többet fizetnénk mint amennyit használunk

Vagy ez sok lenne?


Es a villany hogy működik? Bemondasra kell fizetni?


2013. júl. 10. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi télen 80ezer körül fizetünk gázt. 100 m^2-es a ház.
2013. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Úristen 80ezer?? Az nagyon sok..legalább is nekem soknak tűnik.

Es nyáron mennyi?

2013. júl. 10. 22:21
 3/5 anonim ***** válasza:

88 négyzetméter, eddig havi 14 ezer forint volt a gáz átalány (most van folyamatban a hőszigetelés, eddig csak a nyílászárók voltak újak). Ebben benne van a főzéshez és a meleg víz előállításához szükséges gáz is (turbós kombi cirkónk van).


A villanyszámlánk 5-6 ezer forint között szokott lenni.


2-en élünk itt.

2013. júl. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó hülye vagyok bocsi, ez 2 hónapra ennyi bocsi :D De ezt októbertől áprilisig fizetjük kb. Nyáron nem tudom, de jóval kevesebb, a vízmelegítés és a főzés miatt akkor is kell valamennyit. Azért hozzá tartozik az igazsághoz, hogy egész nap megy a fűtés, és esténként 25 fok körülre van véve.

Viszont az áramot egy hónapra, az 10-20ezer között van.

2013. júl. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100 nm újépítésű ház (szigetelés, ablakok) gáz cirkó télen 30 (21-22 fok) nyáron 4 ezer szóval az átalány igen nagyjából 16ra jött ki. Villany olyan 11 ezer ft. Villany úgy van hogy félévente kijönnek megnézik és fogyasztás alapján kalkulálnak egy átlag fogyasztást azokat a csekkeket előre kiküldik és fél év múlva újra jönnek ellenőrizni/leolvasni. Nyilván ha különbözet van akkor azt is küldik csekken. A gáz az leolvasós-diktálós.
2013. júl. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!