Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy lehetne megcsinálni?

Qwertyu kérdése:

Hogy lehetne megcsinálni?

Figyelt kérdés
Egy neves colát szeretnék csinálni.(tudom,hogy dobozosra írnak nevet,de nekem flakonos kellene)Szerintetek hogy lehetne jól megcsinálni?Nyomtassam ki és vonjam be valamivel?

2013. júl. 12. 09:21
 1/3 TappancsMancs ***** válasza:
Jobban is elmondhattad volna. Gondolom saját "neves"-et szeretnél csinálni. Dobozosra írnak nevet de a flakonosra is. Amúgy mi az a flakonos kóla? Van dobozos és üveg palackos és műanyag palackos. Ha meg kinyomtatod akkor azt ráragasztod mondjuk, de mi lenne a kinyomtatás és utána valamivel bevonás?
2013. júl. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TappancsMancs ***** válasza:
Hozzáteszem igen nyomtasd ki és ragasszad rá. A dobozosra talán nem mert arra rányomtatják, ezért jobban menne a műanyag palackoshoz ha lecseréled rajta a saját cimkéddel.
2013. júl. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.igen műanyagra gondoltam.nem is tudtam,hogy arra is csinálnak.de lehet inkább nyomtatom,mert ajándék lesz és úgy személyesebb:)
2013. júl. 12. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!