Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Légyszíves, mondanátok szép...

Légyszíves, mondanátok szép színeket?

Figyelt kérdés
Most 4 szobás lett a házunk. Az én szobám már volt, kék,narancssárga,sárga,piros,stb... Ha lehetőleg valami szép színt de akkor fiúsat. (Mert fiú vagyok.). Azért is tőletek kérek színeket,tárgyakat (úgy értem,hogy tárgyakat,hogy például van 1 kék labda és a színére legyen festve). Ha lehet, viszonylag ne oltogassatok! Különleges szín kell. (15F) (Tudom,hogy erre általában az a válasz jönne,hogy a te szobád, a te saját dőntésed) <<< EZT mellőzzétek ha lehet. Köszi Előre is!

2013. júl. 17. 07:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik a capuccino színű fal és szerintem fiúnak ez illik is a szobájába, persze a kiegészítőknek is passzolni kell, ágy, szőnyegek színe, sötétítő, függöny, díszpárnák, szekrény, padló.
2013. júl. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Halvány gyöngyszürke? De a capuccino is jó. Csak sárgát ne!
2013. júl. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
Fekete.
2013. júl. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen chappucino színűre már gondoltam, az azért még elmegy. Hát szürkét azt azért nem szeretnék mert semmi hangulata nincs. Fekete se rossz, de azért nem akarok hullaházat. Tehát akkor chapucino szín eddig lehet,de valami különlegesre gondoltam.
2013. júl. 17. 10:57
 5/20 anonim ***** válasza:
Én nem csak egy színben gondolkodnék. A nappalink pl. bézs-lila, és szerintem jól néz ki, de lehet, hogy neked nem elég fiús. A másik ötletem, amit végül nem csináltunk meg, fő színként fehér, narancssárga-fekete vagy piros-fekete kiegészítéssel. Kombináld bátran a színeket, nyugodtan tapétázd vagy fesd más színűre a falakat. (Pl. két szemben lévő lehet fehér, a másik kettő meg valamilyen sötét színű.)
2013. júl. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hát... Még talán arra gondoltam,hogy valami ilyesmi képet (háttérkép) megcsinálni, lefesteni? Nagyon nehéz lenne: [link]
2013. júl. 17. 11:36
 7/20 anonim ***** válasza:
[link] esetleg itt? szerintem amit mutattál képet, ahhoz hasonlót lehet kapni vagy csináltatni. festetni én nem merném, tuti nem lesz ilyen
2013. júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem van hangulata a szürkének, attól függően, hogy milyen árnyalatot választasz, milyen színekkel kombinálod (függöny, párnák, ágytakaró - ilyenek még egy fiúnak is vannak). De a kétféle falszín se rossz ötlet, akkor lehet az egyik valami vadabb szín. Bútorok milyenek?
2013. júl. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
A bútor világosbarna. De majd még lesz véve 1-2. Tényleg, őhm ahhoz is adnátok 1-2 tippet? :D
2013. júl. 17. 15:01
 10/20 anonim ***** válasza:
A meglévőhöz válassz bútort, hogy ne üssön el attól.
2013. júl. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!