Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha veletlenul...

Mit tegyek, ha veletlenul "belerohadt" a mosogepbe a ruham?

Figyelt kérdés

szoval vittem le fekete cuccokat mosni es kozte volt egy vastagabb pulcsi es egy vastagabb nadrag. es veletlenul 2 napra bent hagytam a ruhaimat a mosogepben... es mikor eszembe jutott, hogy hoppa kimostam akkor mar be budosodtek a cuccaim. kimostam ujra az osszeset, volt amit beaztattan. mindbol kijott ez a fura szag, csak a pulcsi nadragbol nem... pedig azota mar 2x kimostam oket.


tudtok valami jo praktikat amitol kimegy belole ez a szag? igazabol nem arad, de ha viselem a pulcsit pl akkor neha erzem, meg ha erosen beleszagolok az anyagaba akkor is :/


2013. júl. 26. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Sokszor javasolják takarításra, szagok eltüntetésére az ecetet. Nem működik ez a ruháknál is? Hogy ecetes vízben beáztatni..... aztán kimosni..

csak tippelek, mert hallottam már olyat, hogy penészes mosógépet ecettel kell átmosni.

2013. júl. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
80%
Kimosod aztân nyomsz râ öblítést kétsze végül azonnal kirakod száradni. Esetleg beáztatod öblítös vízbe még mosás elött. Halottam olyat is hogy öblítö helyett ecetet tesznek a gépbe pár csepp levendula illó olajal. Az ecet elveszi a szagokat az ecetszag pedig elillan söt a levendula kellemes illatot kolcsonoz a ruháknak.
2013. júl. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Használj öblítőt, az segít.
2013. júl. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hasznaltam oblitot mindig... koszi a tippeket
2013. júl. 26. 01:35
 5/5 TappancsMancs ***** válasza:
78%
Nekem volt olyan kapott ruhám ami pincében állt és nagyon dohos pinceszaga volt. Na az is hiába lett mosva többször is. Ami segített rajta hogy kitettem kültérre és fújta a szellő napokig. Az pár nap után kivitte a szagot.
2013. júl. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!