Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 240L-es kuka csereéje kisebbre...

240L-es kuka csereéje kisebbre 4-főnek hogyan lehetséges? (Szolnok)

Figyelt kérdés

Alig teszünk a kukába szemetet, így teljesen felesleges ekkora + szelektíven is gyűjtjük. 80L-es bőven elég lenne. Most voltunk a remondis telephelyén (Bán u.) és egyből átirányítottak az önkormányzathoz ahol elméletileg leellenőrzik hogy hányan lakunk. Van a remondisnak egy előírása hogy 4 főre 240L-es a kötelező!! ( [link]

Egy csomó ismerősömnek akik legalább 4-en laknak 120L-es kukája van, mind váltig állítja hogy bevitték a kukát, minden papír nélkül és 3000Ft ellenében már cserélték is ki és módosították a szerződést! Nem hiszem el komolyan ez t a bürökratikus ökörséget, hogy mindehez már 500 féle papír kell!! Az ember már meghülyül ebben az országban!



2013. júl. 29. 15:54
 1/2 A kérdező kommentje:
A link végén a zárójelet töröljétek.
2013. júl. 29. 15:55
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi ebbe az évbe kezdtünk fizetni a szemétszállításért,előtte az önkormányzat rendezte a kommunális adóból.Jelenleg 7000ft-ot fizetünk negyedévente a 240 literes kukára...Nálunk ami olyan megy a komposztba,állatoknak + szelektíven gyűjtögettünk így félig se volt a kuka...Hívtam őket a problémámmal és az önkormányzathoz irányítottak ahol már háborgó nyugdíjasok tömkelegével találkoztam mert állítólag hiába próbálkozott intézkedni az önkormányzat nem engedték a kisebb kukát vagyis lehet kisebb,de 240 literre kell fizetni és ennyi.Nos én ezt is nagyon felháborítónak tartom,hogy 1 faluval arrébb lehet kisebb kevesebb pénzért nálunk meg állítólag nem engedik még az egyedül élő 90 éves néninek se.
2013. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!