Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha még sohasem varrtam varrógé...

Ha még sohasem varrtam varrógéppel, akkor fel tudok cikk-cakkos öltéssel varrni egy adott mintát egy anyagra? Mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Elég kreatív vagyok, sokat kézimunkázok, most az applikáció tetszett meg és ki szeretném próbálni. Ha szerzek varrógépet, akkor magamtól meg tudom varrni? Mármint úgy, hogy sohasem tanultam a varrógéppel való varrást?

A másik kérdésem, hogy hol lehet ragasztófátyolt vagy vetexet kapni, és mennyibe kerül?


2013. aug. 5. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Méterárú boltban lehet ezeket kapni, és igen megtudod tenni, habár lehet túl szép nem lesz elöször, de ez csak is gyakorlat.


Kérj egy gépet, kérd meg hogy segítsenek beüzemelni, e´s megmutatni mit kell tenni, majd fogj egy olcsó anyagot, és próbálkozz rajta. Próbálj ki minden funkciót, próbálj aplikálni... Majd ha gyakoroltál sokat csinálj pár próba dolgot.

2013. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudok kölcsönkérni senkitől sem varrógépet.

Milyet érdemes venni és hol? Csak használtat gondoltam.

2013. aug. 5. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!