Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Miskolc...

Mi a véleményetek Miskolc Avas harmadik üteméről?

Figyelt kérdés

2013. aug. 8. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ott akartok lakni, én nem ajánlanám, olcsó egy lakás arrafelé, de ennek az elcigányosodás is az oka, mi is azért jöttünk el évekkel ezelőtt több mint 12 év ott élés után, mert egyre jobban kezdett romolni a helyzet, akkor még eltudtuk adni a lakást, ma már nem hinném hogy 3 hónap után megvenné bárki is

21/F

2013. aug. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kocsiból meg szabad nézni,de a motort ne állitsd le,és belülről zárd magadra a kocsit.


3 hónapot éltem a Hajós utcán a nagy sárga 10emeletes mögött,aztán új albérlet után néztem,kedves az életem.


Inkább legyen 2 millióval drágább egy lakád,de az avasra tuti nem megyek.

2013. aug. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

4 éve élek az Avas harmadik ütemében. A Hajóson kezdtem, egy igazán jó légkörű 4 emeletesben. Egyáltalán nem voltak romák a házban és semmiféle atrocitás sem ért. 2 éve egy utcával arrébb költöztem. A helyzet itt sem másabb. Szóval pozitív a véleményem az Avas 3-ról. Nem beszélve arról, hogy sok a zöldterület. Minden a közelben van: orvos, bank, boltok, iskolák... stb.

Ha van még kérdésed ezzel kapcsolatban, szívesen válaszolok. :)

2013. aug. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!