Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » El adhatom az önkormányzati...

El adhatom az önkormányzati lakásom bérleti jogát?

Figyelt kérdés
Elvileg nem, milyen büntetést várhatok érte? hallottam olyanról hogy börtönnel is büntetnek érte... kiakasztó. lakhatatlan az a lakás, büdös dohos vizes, rohad az egész, a cserét nem engedi az önkorm. felújítani nincs pénzem, ők sem segítenek... akkor mi a teendő? én úgy gondolom az ha eladom, de félek hogy mi lesz...
2013. aug. 19. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Keres egy albérletet az önkormányzatit meg visszaadod az önkormányzatnak.

Senki nem fog venni olyan , ami igazán nem is ér semmit.

2013. aug. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de ér, kb 500ezret kell rákölteni, és hatalmas udvara van, kocsi beálló, garázs, nyári konyha, és 47 nm a ház, akinek van 500ezre annak megéri, ráadásul határozatlan idejű bérleti jogom van, ami azt jelenti hogy nem rakhatnak ki amikor lejár 3 évente a bérleti jog ( akinek határozott hosszabítani kell), nekem nem,,, tehát van akinek megéri, és nem megyek albérletbe akkor inkább megcsinálom és fizetem a 20ezer ft lakbért, minthogy egy ekkora házba elmenjek albiba és 40 csak az albérleti díj...azért még egy vizes falú házat ne hasonlítsunk össze egy albérlettel, onnan a büdös életbe nem szállsz ki nem lesz annyi pénzed, hogy vegyél egy házat, viszont ha eladnám mivel nekem nincs pénzem felújítani önrészem lenne és vehetnék fel hitelt házvásárlásra.

egyébként nem ez volt a kérdés, de ezt nem tudtam szó nélkül hagyni.

2013. aug. 19. 10:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Törvényesen nem adhatód el így semmit sem ér.

Ez olyan, hogy van 1 millióm amit nem költhetek el akkor semmit sem ér.

Meg őszintén nem írod mennyiért adnád el, de önerőnek kell legalább 3 millió, ki az a hülye aki megvesz egy "albérleti jogot" 3 millióért? Akkor már vesz egy lakást nem bérleti jogot ami semmit sem jelent.

2013. aug. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eladni nem tudod, de elcserélni van lehetőség.
2013. aug. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!