Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti félnétek otthon magatokban...

Ti félnétek otthon magatokban egy nagy házban?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Gyerekként féltem volna, ma viszont őszintén szólva még örülnék is neki...
2013. aug. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
54%
Nem igazán. El tudnám foglalni magam egyedül is (zenehallgatás, kajakészítés, játék PC-n vagy TV-re kötött konzolokkal, olvasás stb.). Nem olyan nyomasztó az egyedüllét:)
2013. aug. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Én 20 éves vagyok, és az erdő szélétől kb 20 méterre van a házam, ahol egyedül lakok.

Mindenfajta biztonsági berendezésem van. A múltkor véletlenül beriasztottam, és 3 perc alatt kint voltak a biztonsági őrök. Mindenfelől jöttek kismotorokkal, még az erdőből is. Arra sem volt időm, hogy a telefont elővegyem, hogy betelefonáljak, a téves riasztás miatt.

Csupa jó fej srác támadta meg a házam. Mind megkínáltam egy sörrel, de csak alkoholmenteset fogadtak el. Arra alkalmas volt a téves riasztás, hogy alaposan elmagyarázták a riasztó használatát.

2013. aug. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem, nem félnék. :)
2013. aug. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha még otthon is félsz, akkor rég megette a fene az egészet... :)
2013. aug. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem. Most sem, télen pedig 4 km-es körzetben alig van ember, kitől féljek? :D

Bár a ház nem annyira nagy, de ez nem igazán számít nekem.

2013. aug. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én sajnos igen, nem tudom mitől, lehet túl sok horror filmet néztem amit nem kellett volna....most vásároltunk egy 140nm-es házat hatalmas telekkel, mondjuk vannak szomszédok de valamiért mégis félek otthon egyedül....pedig télen nagyon sokat leszek otthon és nem vagyok már gyerek sem....hogyan lehet ezt leküzdeni és beleszokni egy új házba stb.?
2013. aug. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nézz kevesebb horrorfilmet.

Én amúgy is cenzúráznám ezt a stílust, a horrorfilmeket 90%-ban tinik, fiatalok nézik, akik még nem tudják eldönteni, hogy ez jó-e vagy sem (természetesen nem), aztán meg csodálkoznak, hogy képtelenek a normális életre a félelemtől.

2013. aug. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!