Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Számítógép szállításhoz...

Számítógép szállításhoz milyen csomagolóanyag ajánlatok? Illetve hol lehet beszerezni őket?

Figyelt kérdés

Én úgy gondoltam, hogy beteszem egy dobozba, és veszek valami térkitöltőt. Van nálunk ilyen "vegyesbolt" ahol árulnak mindenféle kacatot, de nem tudom hogy ilyen szállítóanyag, vagy térkitöltő cucc van-e, mert azt se tudom, mivel töltsem ki.


Esetleg rengeteg papír is garantálhatja a normális szállítását? Monitort is csomagolok, nem szeretném ha kitörne.



2013. aug. 21. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam évekig egy kis számítástechnikai boltban, és a készre rakott konfigokat csupaszon szállítottuk ki a kocsi hátsó ülésén. Mellé tettük a monitort is, hogy ne unatkozzon ott egyedül, ketten mindig jól elvoltak. Soha nem volt semmi probléma a gépekkel, sem a monitorokkal.
2013. aug. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen tökéletes megoldás ha te szállítod.


De nem jó, ha költöztető csinálja. mindent csomagolni kell.

2013. aug. 21. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!