Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy hívják ezt a színt a...

Hogy hívják ezt a színt a falon (kép)?

Figyelt kérdés

[link]


Mostanában fogunk költözni, és arra gondoltam, hogy jól nézne ki, ha a szobám három fala olyasmi zöld lenne, mint a lány pólója, a negyedik fal meg olyan, mint a képen. De nem tudom, hogy ezt a színt hogy keressem vagy hogy keverhetnénk ki.



2013. aug. 26. 18:15
 1/5 A kérdező kommentje:
13/l :)
2013. aug. 26. 18:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem működik a link.
2013. aug. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De mivel nagyon kedves vagyok kikerestem neked a képet (nagy nehezen). A lényeg az, hogy ma már a legtöbb ilyen falfestéknek fantázia neve van. Arra zöldre én leginkább a Dulux Rejtőző leguánját találtam, de ott van pl. a Jedynka Zamatos körtéje vagy a Májusi pázsitja.

Kikerestem a 2013-as Dulux katalógust. [link]

Végig kell tekerned rajta sajnos, hogy a leginkább hasonlót megtaláld (persze ugyanolyan egy se lesz), de például néhány oldalon találsz egy kis összefoglalót az előző pár oldalról. Néhány: 39, 45, 59, 63. A lap számozását nézd, ne azt amit a pdf kiír (már ha kiírja, az enyém pl. igen)

2013. aug. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és egyébként ha elmentek egy festék boltba, ott is kell lennie mintáknak. Általában egy nagy plakáton vannak rajta a színek, odafestve. De ott már találhatsz több márkát is, pl. Héra. Eltérő márkák között találhatsz eltérő színeket (árnyalatokat) is.
2013. aug. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) a lángoló ég tetszik a rejtőző leguánnal, majd megnézzük egy festékboltban, hogy van-e olyasmi, ment a zöld kéz :D
2013. aug. 28. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!