Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fehér diszperziós falfestékkel...

Fehér diszperziós falfestékkel festett falon el lehet fedni egy tisztasági festéssel ha szürke vízfestékkel mintát festek rá?

Figyelt kérdés

Vagy mivel érdemes csinálni, amit könnyű később eltüntetni?

Köszönöm előre is a tanácsokat.


2013. szept. 11. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
El lehet tüntetni, legfeljebb több rétegben kell azt a részt lefesteni. De ne vízfestékkel fess, mert nem lesz szép, hanem beltéri színezőpasztával. Minden festékboltban, barkácsban lehet kapni (ezzel színezik a fehér diszperzitet), mindenféle színben van, nagyon kevés is elég belőle, ezzel lehet szépen dolgozni.
2013. szept. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
OKé, köszi. A lényeg, hogy a lakás tulajdonosa ne rinyáljon:) Egyszer tapétára festettem vízfestékkel, jó hígan, azon szépen mutatott. De igen, most hogy így mondod, elképzelhetőnek tartom, hogy festett falon más hatása lenne.
2013. szept. 11. 14:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha albi,akkor előbb az a tuti, ha megkérded, régebben én is engedélyt kértem, igaz ők örültek.
2013. szept. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eleve úgy akarom megkérdezni, hogy már biztosra mondom neki, hogy simán eltüntethető igény esetén:)
2013. szept. 11. 15:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik, hogy ha a sötéttel is festesz, kicsit meg kell csiszolni (kézzel csiszolópapírral, 2 perc), és úgy mehet rá a festék. Első, második vagyok.
2013. szept. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!